Cheat Engine çöküyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KING561245

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Cheat Engine'de hile para hilesi yapacağım fakat programda para hilesini ayarladıktan sonra para geldikten sonra oyun otomatik olarak kapanıyor durdurdu diye bir şey de söylemiyor, hata da vermiyor.

Arkadaşlar adamın hile yapıp yapmaması onun kararı size ne? Bir gün illaki ban yer ve dersini alır. Online oyunlarda adamların zevkini bozmadıkça hile yapabilir bence. Örnek; ETS 2 tır için para ve level hilesi gibi. Ancak silah ölümsüzlük vs. Gibi hileler anında banlanmalı. Her Online oyundaki hileden bahsetmiyorum. CS vev alo gib ibilek gerektiren oyunlarda yapmasına karşıyım. Sadece simülasyon gibi oyunlarda yapabilir bence.

Arkadaşlar adamın hile yapıp yapmaması onun kararı size ne? Bir gün illaki ban yer ve dersini alır. Online oyunlarda adamların zevkini bozmadıkça hile yapabilir bence. Örnek; ETS 2 tır için para ve level hilesi gibi. Ancak silah ölümsüzlük vs. gibi hileler anında banlanmalı. Her Online oyundaki hileden bahsetmiyorum. CS vev alo gib ibilek gerektiren oyunlarda yapmasına karşıyım. Sadece simülasyon gibi oyunlarda yapabilir bence.

Yalnız oyunda banlama yok ben moderatör oldugum için ban yok bir de izin aldım ve izin verdiler bir de para hilesi.

Kardeş oyunda para kazanmak çok zor yani elmas set almak için en az 1 gün oynaman lazım jail break oyunun ismi blockman GO.
Hocam 10 yaşındasınız galiba?Cheat Engine PC için var ve blockman go ise mobilde olan TAMAMEN ONLİNE bir oyun.

@Recep Baltaş @Yener K. kapatın konuyu.

Hayır Win içinde var.

Yine de Online.
Ayrıca Google'a baktığımda resmi olarak PC'de yok.
Hep BlueStacks falan demişler.

Screenshot_20210831-222411_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Hocam 10 yaşındasınız galiba? Cheat Engine PC için var ve blockman GO ise mobilde olan tamamen Online bir oyun.

Hayır bilgisayarda da var oyunun sitesi var Chrome'da oynuyorum linki vermeyi isterim ama telefonlarda Play Store açıyor bilgisayarda oyunun sitesini açıyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Bak var.

Artı -1 Eksi
Artı -1 Eksi
Yalnız oyunda banlama yok ben moderatör oldugum için ban yok bir de izin aldım ve izin verdiler bir de para hilesi.
Hiçbir oyun hile yapmana izin vermez.

Kurucusu banlar.

Ya bir moderatör gelip arkadaşı banlayabilir mi? Online oyunda hile yapmak istiyor ve "kurucudan izin aldım " diye yalan söylüyor. Ekstra olarak ise yazım şeklinden en fazla 10 yaş olduğu belli.

Artı -2 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı