Çözüldü Cheat Engine dbk64.sys virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oakin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemimde Kaspersky Total Security yüklü ve Cheat Engine uygulamasının dosyalarında dbk64.sys adında virüs buldu, açıklaması da şöyle:

Bilgisayar korsanları tarafından bilgisayarınıza veya kişisel verilerinize zarar vermek için kullanılabilen meşru yazılım.

Şimdi uygulamayı kendi sistesinden indirdim dosya benzer isimden dolayı falan mı virüs olarak gördü yoksa başka bir durum mu var? Kaspersky Total Security kendi sistesinden indirilip 90 günlük key ile aktive edildi crack sitelerinden kurmadım orijinal ve güncel veritabanına sahip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Cheat Engine virüs değildir. Sadece hile programıdır. Hile programı olduğu için hile tespit etmesi doğal bir şey.
Hocam Cheat Engine virüs değildir. Sadece hile programıdır. Hile programı olduğu için hile tespit etmesi doğal bir şey.

Bende düşündüm de sormakta fayda var. Yılların uygulaması, vampire survival da 2-3K Gold ekleyim diye yükledim uzun zaman sonra bir baktım Kaspersky uyarı verdi. O dosyayı Kaspersky'a çözdürüp sildirdim yine de. Şu an program çalışıyor işimi halledip kaldıracağım.

Bende düşündüm de sormakta fayda var. Yılların uygulaması, vampire survival da 2-3K Gold ekleyim diye yükledim uzun zaman sonra bir baktım Kaspersky uyarı verdi. O dosyayı Kaspersky'a çözdürüp sildirdim yine de. Şu an program çalışıyor işimi halledip kaldıracağım.
Tamamdır hocam zaten bende kullanıyorum ETS2 için ama bir zararını görmedim şu ana kadar.

Geri
Yukarı