Cheat Engine ETS 2 hilesi nasıl yapılır?

ETS 2'de para hilesine Online olsa dahi izin veriliyor, hız ve uçma gibi hileler yasak sadece ETS 2'de.

Bilmiyordum teşekkürler.

Arkadaşlar bu oyun bir Online veya benzeri bir oyun değil.
Tırcılık oyunu ve para hilesi sadece oyundaki tırları almayı sağlıyor.
Bu kadar sert davranmanıza gerek yok.

Ben sert bir şey yazmadım sadece uyarıda bulundum yeni üye olmuş geldiği gibi sessizlik yemesi hoş olmaz diye.

Cheat Engine ile yapmak zorunda değilsin.
Oyun dosyalarından da bunu ayarlayabilirsiniz.

1. Save dosyasına giderek game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "money_account:" yazarak aratın.

2. Bulunan satırın yanında para miktarınız olacak o miktarı silip yerine en fazla 9 haneli bir sayı yazın.

3. Yazdıktan sonra kayıt edip çıkın.

Hile yapmana gerek yok. Oyunun Steam kütüphanende ise Steam Atölye üzerinde bir sürü para modu mevcut. 2-3 iş teslimatı yaparak kolayca level atlayabilir ve milyonlar kazanabilirsin. Sonrasında taktik 2 garaj, 2 tıra sahip olup 1 işçi kiradıktan sonra sürekli garajlar arası "Garaja Git" yaparak ışınlanman. 5 dakikanı almaz milyonlara sahip olmak. Üstelik herhangi bir yazılım kullanmadan.

Cheat Engine ile yapmak zorunda değilsin.
Oyun dosyalarından da bunu ayarlayabilirsiniz.

1. Save dosyasına giderek Game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "money_account:" yazarak aratın.

2. Bulunan satırın yanında para miktarınız olacak o miktarı silip yerine en fazla 9 haneli bir sayı yazın.

3. Yazdıktan sonra kayıt edip çıkın.

Heh işte profilde şey yok işte profili kaydetmiyor galiba ama oyuna girince kaldığım yerden devam edebiliyorum hiç sıkıntısız

Son düzenleme:
Şu konuya bakmanı öneririm biraz aşağıya in anlarsın ne yapman gerektiğini.

işte sıkıntı burda belgelere giriyorum ets 2 diyorum save dosyasına kadar geldim sll decryptide indirdim fakat profil id si yok sıkıntı bu işte

Yeni konular

Geri
Yukarı