Cheat Engine güvenilir midir?

USTA_0

Yoctopat
Daha fazla  
Abim pes ve FIFA manyağıdır ve oyunda para hilesi için Cheat Engine indirir. Kaspersky Free kullanmaktayım cheat engin dosyalarında virüs bulduğunu iddia ediyor. Karşıma gelen bildirimden sildim hızlı tarama başlattım bir şey görmedi Cheat Engine'in dosyasını da tarattım gene bir şey bulunmadı. Program Sağlam indirden indirilmişir. Başka bir bilgisayardan kurulum dosyasını alıp kendi bilgisayarımda kurulum yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abim pes ve FIFA manyağıdır ve oyunda para hilesi için Cheat Engine indirir. Kaspersky Free kullanmaktayım cheat engin dosyalarında virüs bulduğunu iddia ediyor. Karşıma gelen bildirimden sildim hızlı tarama başlattım bir şey görmedi Cheat Engine'in dosyasını da tarattım gene bir şey bulunmadı. Program Sağlam indirden indirilmişir. Başka bir bilgisayardan kurulum dosyasını alıp kendi bilgisayarımda kurulum yaptım.
Uygulama güvenilir ancak site güvenilir mi onu bilmiyorum.

Abim pes ve FIFA manyağıdır ve oyunda para hilesi için Cheat Engine indirir. Kaspersky Free kullanmaktayım cheat engin dosyalarında virüs bulduğunu iddia ediyor. Karşıma gelen bildirimden sildim hızlı tarama başlattım bir şey görmedi Cheat Engine'in dosyasını da tarattım gene bir şey bulunmadı. Program sağlam indirden indirilmişir. Başka bir bilgisayardan kurulum dosyasını alıp kendi bilgisayarımda kurulum yaptım.

Bende Kaspersky kullanıyorum fakat program hiç böyle algılamadı chat Engine'i acaba bilgisayarınızda bir virüs varda chat Engine dosyalarına falanda mı bulaştı.

Geri
Yukarı