Cheat Engine Güvenli Kaldırma

AidenPearce

Hectopat
Korsan konusu falan değil arkadaşlar, gelip linçlemeyin hemen. Gayet legal bir şekilde oynadığım bir oyunda değer değiştirmek istiyorum sadece. Çok fazla online oyun oynadığım için de istenmeyen bir yasaklanma ile karşı karşıya kalmak istemiyorum. Cheat Engine'i kullanıp istediğim değerleri değiştirdikten sonra Cheat Engine'i bilgisayarımdan kaldırıp restart atmam tamamen programı siler mi bilgisayarımdan? Bazı anti hile yazılımları fare programlarını bile hile olarak algılayıp yasaklama yaptıkları için riske atmak istemiyorum. Oynadığım oyun da tek kişilik bir oyun, kimsenin hakkına da girmiyorum yani.

Silmene gerek yok, kapasan yeterli. Ayrıca burda korka korka konu açmalara gerek yok. Kimse kimseyi kişisel tercihlerinden dolayı hor göremez. Oyun orjinal mi orijinalse sorun yok istersen paranı fulle istersen canını.
Oyun orjinal, dediğim gibi, oyunu bitirdim şimdi biraz oyundaki uçuk şeyleri denemek istiyorum. Bu yüzden değer değiştireceğim. Genel olarak başka bir yerde Cheat Engine kullanmıyorum zaten. Kullanıp işimi gördükten sonra silmem yeterli olacak sanırım. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı