Cheat Engine İle Farm Ville 2 Hilesi Yaparken Bilgisayar Kapandı

Çok normal. Oyun girdisini değiştireyim derken sistemle ilgili bir şeyi değiştirmişsindir. Sorun yok yani.

Çok normal. Oyun girdisini değiştireyim derken sistemle ilgili bir şeyi değiştirmişsindir. Sorun yok yani.

Cheat Engine sistemi etkiler mi ?

Ben bu videoda ne varsa onu yaptım :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
DMP dosyası diyor ki ;

"Ahmet Özenir kurallara uygun dürüst bir şekilde oyununu oyna yoksa pcni çizerim."

İşin Ciddisi Bellek bozulması diyor. Yaptığın hile sistemsel ayarları bozmaya çalıştığından resetlemiş kendisini.
Bir daha hile yapmazsın umarım.

Cheat Engine ile oyunlarda hile yaparken sol tarafta çıkan sonuçlardaki bütün rakamları değiştirmeyin. Örneğin önce 5 değerini aradıysanız, daha sonra oyundaki değer değişince next scan yapın ve birkaç tane değer kalınca value yazan yeri değiştirin. Aksi takdirde oyunlarda gerekli rakamlar değişince sorun olabilir. Hatta PC'de bile sorun teşkil edebilir.

DMP dosyası diyor ki ;

"Ahmet Özenir kurallara uygun dürüst bir şekilde oyununu oyna yoksa pcni çizerim."

İşin Ciddisi Bellek bozulması diyor. Yaptığın hile sistemsel ayarları bozmaya çalıştığından resetlemiş kendisini.
Bir daha hile yapmazsın umarım.

Ne hile yapması FarmVille oynamam,hatta Facebook'ta hiç oyun oynamam :)

Bellekler bozuldu mu şimdi ?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada Cheat Engine'yi sildim.

Ne hile yapması FarmVille oynamam,hatta Facebook'ta hiç oyun oynamam :)

Bellekler bozuldu mu şimdi ?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada Cheat Engine'yi sildim.

Bellekler ile ilgili bir hata oluşturdu yapılan hile başka bir kodu değiştirdi ve PC kendini kapattı. Sorun yoktur şu an büyük ihtimal. Programı da silmene gerek yok. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı