Çözüldü Cheat Engine virüs bakımından güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
1581669203930.png

Evet şuanda yazıyor. Bir tanesini işaretleyeceğim.

Konuyu okuyunca Kolpaçino Bomba'daki şu replik geldi aklıma: "keşke bu arkadaşa bir şey yedirip içirmeseydik".
Valla benim de geldide PP de zaten gözüküyor yaşı biraz küçük olabilir böyle şeyler.
Yaş felan önemli değil. Burada bir soru sorulmuş bilenlere cevaplamak düştüğü için cevaplanmış. Herkes sorarak, araştırarak öğrendi bazı şeyleri.

Yanlış bilgi
Evet, bununla çok iyi bir hız alabilirsiniz. Mesela ben eskiden 1 MB/s alıyordum. Hileden sonra 12 MB/s almaya başladım. 1,5 yıl kullandım bu programı. Ancak daha sonra Windows 10 2004 sürümü bu programı "Kalitesiz" olarak nitelendirmeye başladı. Ancak bu 1,5 yılda gram virüse denk gelmedim. Ama yine de kullanacaksanız sitesindekini kullanın.

Virüslüdür! Virüsleri Şunlar=
FileRepMalware - Avast | Bilgisayarı etkisiz hale getirebilir ve çok kastırabilir örn. MemZ gibidir.
Adware Virüs - Win Defender | Bilgisayarınıza istemediğiniz oyunlar/yazılımlar (örn. Avast, McAfee, WoW, WoT gibi) yükleyebilir.
Avast Kullandığımdan Defender Eski Tehditleri Silmiş Ondan Onun Resmini Atamıyorum Fakat Görüyorsunuz:
Yani dikkatli ol bence.

1624477701227.png

Geri
Yukarı