Cheat Engine virüslü mü?

Evet o idi, neden kendi kendine öyle bir program indi acaba?

Yasal hiçbir program size sormadan başka bir programı indiremez, yükleyemez. Bir programı okumadan Next Next Next finish derseniz her türlü reklamı yüklemiş olursunuz. Lütfen indirdiğiniz programlarda ileri demeden içeriğini okuyun.

Yasal hiçbir program size sormadan başka bir programı indiremez, yükleyemez. Bir programı okumadan Next Next Next finish derseniz her türlü reklamı yüklemiş olursunuz. Lütfen indirdiğiniz programlarda ileri demeden içeriğini okuyun.

Peki virüs mü girdi?

Peki bu PC'ye programlar yükleyebilir mi? Çok korkuyorum inşallah kötü bir şey olmaz.
Her Yerden Araştırdım, Virüsmüş Gitti bilgisayarım 😞

Son düzenleme:
2 tane Chromium var, aslında Chromium zararsız ama Chromium ismini kullanan bir zararlı bulunmakta. Cheat Engine'i kurarken kurmak istediği programlara izin vermediyseniz bir sıkıntı olmaz. İzin verdiyseniz onunla birlikte inen programları silip, virüs taraması yapın.

2 Tane Chromium var, aslında Chromium zararsız ama Chromium ismini kullanan bir zararlı bulunmakta. Cheat Engine'i kurarken kurmak istediği programlara izin vermediyseniz bir sıkıntı olmaz. İzin verdiyseniz onunla birlikte inen programları silip, virüs taraması yapın.

Peki Cheat Engine'yi silersem düzelir mi gider mi virüs?
2 tane Chromium var, aslında Chromium zararsız ama Chromium ismini kullanan bir zararlı bulunmakta. Cheat Engine'i kurarken kurmak istediği programlara izin vermediyseniz bir sıkıntı olmaz. İzin verdiyseniz onunla birlikte inen programları silip, virüs taraması yapın.
denetim masasından sildim yeniden kurayımmı kurcaksam da ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Peki Cheat Engine'yi silersem düzelir mi gider mi virüs?

denetim masasından sildim yeniden kurayımmı kurcaksam da ne yapmalıyım?
Cheat Engine silmekle gitmez eğer virüs bulaştıysa. Virüsün olup olmadığını anlamak için Malwarebytes indirip tarama yapın, ona göre konuşalım.

Cheat Engine silmekle gitmez eğer virüs bulaştıysa. Virüsün olup olmadığını anlamak için Malwarebytes indirip tarama yapın, ona göre konuşalım.

Peki kurarken nelere izin vermeliydim? Vermemeliydim?

Şu anda taradım, 4 tane tehlikeli program karşıma çıktı. Bende karantinaya aldım.

Geri
Yukarı