Checkra1n Jailbreak

Console.log

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Konu hakkında bilgisi olan var mı? Hackintosh kurulumu yaptım fakat hata alıyorum. 0.9.7Beta kurulumunu yapıyoruım, kurulumda tıkanıyor kalıyor ve telefon DFU modunda kaldığı için direkt olarak sıfır kurulum yapmam gerekiyor.
Her şey güzel çalışıyor fakat gel gelelim çalıştırdığım zaman "Checking if device is ready" bu kısımda kaldı ilerlemiyor. Bir kere de -31 hatası aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsünü alabilir miyiz hatanın? (Windows tuşu + Shift + 3 ile) Ben 0.9.6 beta sürümü ile sorunsuz bir şekilde yükledim 3-4 hafta kadar önce. Program sizi yönlendiriyor ne yapmanız gerektiği hakkında, bir şeyleri atlıyor olmayasınız?

Bu arada, cihaz ve iOS sürümü nedir?

Hocam şuanda atamam çünkü Hackintosh' yazılımını kaldırdım. 13.3 sürümü için en son 0.9.7 beta ile atabiliyorsunuz. Oda hata veriyor. Hatadan kastım. Jailbreak yükleniyor diyor fakat belirli bir süre geçtikten sonra -31 hata kodu veriyor.

Bu sorun hala giderilmedi sisteme catalin'ya kadar bile yükselttim ama olmuyor. Sanırım programdan kaynaklı. Yada usb kextleri ile bir sıkıntı var

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı