Chelsea Twitter Hesabında LGBT İle Alakalı Paylaşımlar Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşüncemiz çakıştığı için beni akılsız yerine koyman çok üzücü.

Seni akılsız yeri koymuyorum sadece bu konuda aklını yeteri kadar iyi kullanamadığını düşünüyorum hakaret olarak algıladıysan özür dilerim. Ama heteroseksüeller'e annelik ve babalığı aşağılık bir şey gibi gösteren lgbt bireyi insanlar var ve artık saygı duymuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu saatten sonra senciyim Vardy abi.
Rahmetli Vardy abimiz bayrak kırmayı çok severdi.

Gaylık = kanser. Bu dünya için kanserli hücreler başka hiçbir şey değil. Şöyle düşün dünyadaki herkes hetero olursa dünya aynı şekilde devam eder. Ama dünyadaki herkes homo olursa eğer tüm ırk yok olur. WHO (world health organization) zaten bunu hastalık olarak belirlemiş durumda.
Fi tarihinden kalma bilgiler...
Ki değişti o bilgiler de:
17 Mayıs 1990 tarihinde, Dünya Sağlık Örgütü, eşcinselliği “hastalıklar” listesinden çıkardı.

Benim de tek isteğim bu, isterseniz nefret edin ama saygı duymak zorundasınız. Bizde size duymayalım o zaman bakalım oluyor mu? Saygıya saygı gerek.
Bence saygı duymuyorsun da hadi hayırlısı :D.

Benim de tek isteğim bu, isterseniz nefret edin ama saygı duymak zorundasınız. Bizde size duymayalım o zaman bakalım oluyor mu? Saygıya saygı gerek.

Yo kim demiş zorunda olduğumuzu. Zorunda değilim bir kere. Napacaksın saygı duymadim diye öldürecek misin?

Yo kim demiş zorunda olduğumuzu. Zorunda değilim bir kere. Napacaksın saygı duymadim diye öldürecek misin?
Yok kanki nefret edebilirsin ama insanlara zulüm edemezsin. Eğer sana psikolojik ve fiziksel zarar veriyorlarsa kasıtlı olarak o zaman saygı duymayıp, zulüm edebilirsin.

LGBT dediğiniz şey kendi içinde yaşanır. Adamların evini mi basıyoruz? Adamlar sevişirken odalarına girip öldürüyor muyuz? Kendi evlerinde ne halt yiyorlarsa yesinler. Ama, dışarıda sevişmek, saçma sapan gösteriler yapıp saçma sapan bir şekilde "bu bizim ayımız" deyip sokaklara dökülürsen o zaman tepki çekersin. Kimin kimi ayıptır söylemesi pandiklediği benim umurumda değil. Benim yanımda yapmasın, bana yaklaşmasın yeter. Gitsin evinde yapsın. Adamlar kendi kendilerine triplere giriyor, sokağa dökülüyor. Halkta doğal olarak tepki gösteriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı