Cherry MX Red kullanan ucuz klavye önerisi

Hyperz

Centipat
Klavye almaya karar verdim. Almışken iyisini alayım diyorum ama fiyatlar malum. Forumda gezinirken bir arkadaş Gigabyte GK83 klavyesini önermiş. 220 TL'ye Cherry MX! Fakat stokları tükenmiş. O klavye gibi görüntüye değil de performansa önem veren başka bir klavye öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Bence Cherry MX değil, sizce?

Bu ürün indirimlerde 600 liraya kadar düşüyor. İncehesap'ın cuma günü yaptığı indirimlere bakabilirsiniz.

Hepinize çok teşekkür ederim biliyorum Cherry MX çok üst düzey bir marka fakat Gigabyte GK83'ün fiyatına yakın fiyatta bir model söyleseniz. Böyle RGB'si olmadığı için fiyatı düşük olan gibi mesela tekrardan teşekkür ederim.

Hepinize çok teşekkür ederim biliyorum Cherry MX çok üst düzey bir marka fakat Gigabyte GK83'ün fiyatına yakın fiyatta bir model söyleseniz. Böyle RGB'si olmadığı için fiyatı düşük olan gibi mesela tekrardan teşekkür ederim.
Onun tarihi ne zaman? 250 TL'ye mekanik klavye yok ki. Sen bir de Cherry MX istiyorsun.

Force K83'ü 220 TL'ye almıştım ve Cherry MX Red idi arkadaşlar. Bunun yanında şu an ne yazık ki böyle bir fiyata Cherry kullanan klavye bulmanız mümkün değil.

Force K83'ü 220 TL'ye almıştım ve Cherry MX Red idi arkadaşlar. Bunun yanında şu an ne yazık ki böyle bir fiyata Cherry kullanan klavye bulmanız mümkün değil.
İyi bir indirim yakalamışsınız demek ki :) Eskiden de o kadar ucuz değildi çünkü. Keşke stoklara yeniden gelse, insanlar 500 liraya red switch ürün bulamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı