Cherry MX Speed Silver Switch vs Cherry MX red Switch

cinarakcali012

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller. XPG Summoner RGB klavye alacağım iki Switch arasında kaldım. Farkları nelerdir? Aktif blue Switch kullanıcısıyım sesi rahatsız ediyor o yüzden geçme kararı aldım.

sebebini sorabilir miyim

Red Switch sessizlik odaklı bir Switch türüdür. Red Switch tavsiyemdir.
silver da sessiz ancak biri 1.2mm algılama mesafesi verirken red 2.0mm algılama mesafesi veriyor o yüzden arada kaldım

Red Switch sessizlik odaklı bir Switch türüdür. Red Switch tavsiyemdir.
çoğu kişi cherry nin kırmızı switchini çok beğendiğini söylüyor

Silver da sessiz ancak biri 1.2mm algılama mesafesi verirken red 2.0mm algılama mesafesi veriyor o yüzden arada kaldım.
Çoğu kişi Cherry'nin kırmızı Switch'ini çok beğendiğini söylüyor.

Speed Silver adından da anlaşılacağı üzere hızlı tepkiler veriyor. Ancak red Switch kötü bir Switch türü değildir. Red Switch sevenler hem sessizliğini hem de konforlu olmasını seviyor.

Speed Silver adından da anlaşılacağı üzere hızlı tepkiler veriyor. Ancak red Switch kötü bir Switch türü değildir. Red Switch sevenler hem sessizliğini hem de konforlu olmasını seviyor.
Red'de yay sesi vardı diye hatırlıyorum bu MX modelinde.

Sebebini sorabilir miyim?

Silver da sessiz ancak biri 1.2mm algılama mesafesi verirken red 2.0mm algılama mesafesi veriyor o yüzden arada kaldım

Çoğu kişi Cherry'nin kırmızı Switch'ini çok beğendiğini söylüyor

Ben Cherry red kullanıyorum. Gayet memnunum. Silver hakkında bilgim yok maalesef. Çoğu kişinin red switci beğenmesinin sebebi de daha popüler ve ulaşılabilir olması olabilir.

Red'de yay sesi vardı diye hatırlıyorum bu MX modelinde.

Tuşa basarken elini yana doğru çekince biraz yay sesi oluyor bende. Ama sık kullanılan tuşlarda zamanla geçti. Sanırım çoğu mekanik Switch klavyede olabiliyormuş bu durum.

Geri
Yukarı