Cherry MX Speed vs Cherry MX Brown

İkisi arasında sizce hangisi?

• Cherry MX Speed

Oy: 4 50,0%
  • Cherry MX Brown

Oy: 4 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8
  • Anket kapandı .
ST100 bende alacaktım fakat aşırı lükse kaçtığı için vazgeçtim. Kulaklığım Arctis 7 olduğu için içindeki ses kartıyla eşlenik çalıştıramıyorum. Masana birde kavisli 27" monitör koydun mu tamamdır. :)

Not: MM800C modelini öneririm.

ST100 bende alacaktım fakat aşırı lükse kaçtığı için vazgeçtim. Kulaklığım Arctis 7 olduğu için içindeki ses kartıyla eşlenik çalıştıramıyorum. Masana birde kavisli 27" monitör koydun mu tamamdır. :)

Yazmayı unutmuşum Cloth olacaktı zaten. Monitörüm yeterli ve memnunum.

MX Speed alındı, teşekkür ederim.

PicsArt_03-13-11.52.04.jpg

Yazmayı unutmuşum Cloth olacaktı zaten. Monitörüm yeterli ve memnunum.

MX Speed alındı, teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 286398
Bende k70 modelinin mx speed switchli modelini almayı düşünüyorum. Genel kullanıcı yorumlarınızı paylaşır mısınız?

Bende k70 modelinin mx speed switchli modelini almayı düşünüyorum. Genel kullanıcı yorumlarınızı paylaşır mısınız?
Basma noktası diğer switchlere oranla daha kısa olması sebebiyle alışması biraz zaman alıyor, hala tam alıştım diyemem. MX Red 2.0 milimetre, MX Blue 2.2 milimetre ve MX Speed ise sadece 1.2 milimetre. Sonuç olarak memnunum, Speed öneririm.

Speed yazı yazmak için pek uygun değil ama yazılmıyor diyemem alışması uzun sürüyor. Hız istediğim için aldım ve gayet memnunum 50 liralık kalvyeden geçiş yaptığım için alışmam baya bi sürdü. Her ikisini de istiyorum dersen hem yazı hem oyun yani Brown Switch almalısın varsa K70 modelinde.

Basma noktası diğer switchlere oranla daha kısa olması sebebiyle alışması biraz zaman alıyor, hala tam alıştım diyemem. MX Red 2.0 milimetre, MX Blue 2.2 milimetre ve MX Speed ise sadece 1.2 milimetre. Sonuç olarak memnunum, Speed öneririm.
Merhabalar, konuyu hortlatacağım biraz ama kafam aşırı derecede karışık size sorma gereği hissettim.
Corsair K60 RGB Pro Cherry Viola olan modeli aldım, 1 ay kullanımdan sonra garantide değişimden sıfırı geldi kutusunda duruyor. Yay sesi beni rahatsız etti ve daha tok güzel bir ses bekliyordum klavyeden birazda alışamadım, daha önce Logitech K375s Bluetooth klavye kullanıyordum belkide tuşların kısa olmasındandır.
Corsair K60 RGB Pro Cherry Viola
Corsair K60 RGB Pro Cherry Mx Speed Low Profile
Yay sesinden dolayı konu açtım ve 3 haftalık K60 RGB Pro MX Speed kullanıcısı yay sesinin olduğunu söyledi, şimdi size sormak istediğim yay sesi var mı ? Ses kaydı yükleyebilir misiniz acaba ? Ayrıca CS:GO, Warzone gibi oyunlar oynuyorum geri kalan zamanımda gündelik kullanım ve eğitim için kullanacağım bir kaç arkadaş Mx Speed switchlerden nefret edebilirsiniz çok çabuk algılıyor gibi cümleler kurmuş ama ben bu zamana kadar düşük klavyeler kullandım zaten, yazı yazmak sorun yarattı mı başınızdan geçenleri anlatabilir misiniz bu konulardan, şimdiden çok teşekkür ederim.
@@Onur Altuğ Sever Rica etsem yardımcı olabilirmisiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı