CHERRY-SCHOOL hazır sistem alınır mı?

@crybeek1 evet ama şimdi 20K'yı vereceğiz ve verdiğim paranın beni en az 5-6 sene gitmesini istiyorum. Gerçekten kaliteli mi? Olay bana cennet gibi gelmesi değil olabildiğince en düşük fiyata en kaliteli kasa almak. Teşekkürler cevaplar için

@crybeek1 evet ama şimdi 20K'yı vereceğiz ve verdiğim paranın beni en az 5-6 sene gitmesini istiyorum. Gerçekten kaliteli mi? Olay bana cennet gibi gelmesi değil olabildiğince en düşük fiyata en kaliteli kasa almak. Teşekkürler cevpalar için.

Hocam açık konuşmak gerekirse ben 4060'a biraz gereksiz bir kart gözüyle bakıyorum. Bence 4000 serisinden 4060 Ti 16 GB VRAM modelinin aşağısından alınmaz. Ama baktığında fiyat performans bir sistem. Sizi 5-6 sene tabii ki götürür. İlk 2 sene neredeyse tüm oyunları ultrada oynarsınız sonra kaliteyi düşürürsünüz. Ama şuna dikkat edin eğer 2K için alacaksanız 4060 önermem. 8 GB VRAM kesinlikle yetersiz ama 1080p için gayet yeterli bir sistem.

@xDraco Fiyat performans olarak en iyisi bu mudur? Alacağım bilgisayarı en az 6-7 belki daha fazla süre kullanacağım.

@crybeek1 Evet araştırırken bende gördüm 1080p bana yeterli olacaktır 1080p için yeterli bir sistem yani?

Geri
Yukarı