Cherry Supreme İtopya Hazır sistem

AltanGeçeR

Hectopat
Şu anki dolar kurunda 5000 TL'ye alınabilecek bir sistem gibi geldi bana. Fakat sorum şu: R5 3500X'i 2600 yapıp NVMe M.2 SSD taksam mı daha mantıklı, yoksa 3500X ile SATA ile devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ssd'den daha ön planda olan bir bileşen bence gerek yok. Ayrıca o sistemdeki Tuf model ekran kartları ısınmasıyla ünlüdür bunu da belirteyim.

İşlemci SSD'den daha ön planda olan bir bileşen bence gerek yok. Ayrıca o sistemdeki TUF model ekran kartları ısınmasıyla ünlüdür bunu da belirteyim.

Kardeşim araştırma yap burada biliyormuş gibi bir de havalı kelimeler kullanıyorsun TUF GTX1660SUPER ekran kartına ASUS ısı boruları koymuş durumda o yüzden diğer TUF'lar gibi ısınma yapmaz insanları da yanlış yönlendirme!

Kardeşim araştırma yap burada biliyormuş gibi bir de havalı kelimeler kullanıyorsun TUF GTX1660SUPER ekran kartına ASUS ısı boruları koymuş durumda o yüzden diğer TUF'lar gibi ısınma yapmaz insanları da yanlış yönlendirme!
TUF modelleri ısınmasıyla ünlüdür dedim GTX1660SUPER TUF mu dedim ? Düzgün okumayı öğren.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı