Cherry Supreme İtopya Hazır sistem

AltanGeçeR

Hectopat
Şu anki dolar kurunda 5000 TL'ye alınabilecek bir sistem gibi geldi bana. Fakat sorum şu: R5 3500X'i 2600 yapıp NVMe M.2 SSD taksam mı daha mantıklı, yoksa 3500X ile SATA ile devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ssd'den daha ön planda olan bir bileşen bence gerek yok. Ayrıca o sistemdeki Tuf model ekran kartları ısınmasıyla ünlüdür bunu da belirteyim.

İşlemci SSD'den daha ön planda olan bir bileşen bence gerek yok. Ayrıca o sistemdeki TUF model ekran kartları ısınmasıyla ünlüdür bunu da belirteyim.

Kardeşim araştırma yap burada biliyormuş gibi bir de havalı kelimeler kullanıyorsun TUF GTX1660SUPER ekran kartına ASUS ısı boruları koymuş durumda o yüzden diğer TUF'lar gibi ısınma yapmaz insanları da yanlış yönlendirme!

Kardeşim araştırma yap burada biliyormuş gibi bir de havalı kelimeler kullanıyorsun TUF GTX1660SUPER ekran kartına ASUS ısı boruları koymuş durumda o yüzden diğer TUF'lar gibi ısınma yapmaz insanları da yanlış yönlendirme!
TUF modelleri ısınmasıyla ünlüdür dedim GTX1660SUPER TUF mu dedim ? Düzgün okumayı öğren.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı