Chia Coin Nedir ve Nasıl Kazım Yapılır?

Hocam geçici dosyalar ne için oluşturuluyor ve sonrasında üstüne plot kurulabiliyor muyuz?
Geçici dosyalar plot oluşturmak için zaten. Adı üstünde geçici dosya yani işlem bitince siliniyor.

Arkadaşlar bana soru sormak isterseniz, bu konudan sorabilirsiniz. Bu forumda daha fazla durmayacağım.

Hocam eski laptoplarımdan söktüğüm 3 tane HDD var. Şu an M.2 SSD'ye kurup HDD kurduktan sonra.
SSD'deki plotu nasıl silebilirim?

240 TB 30.000 usd aylık kar görünüyordu. Şimdi ise 17.000lere düştü. 6-7 günde oldu bu, ben bu alanı 1-2 ayda dolduramam. Dolduğunda aylık 1000-2000 dolara kesin düşer en iyi ihtimal ile şu düşüş hızına bakar misiniz?

Arkadaşlar benim evde vardi. 10 TB'lik bir HDD bir deneyim diyorum. İnternet hizi vs önemli mi bunda?

Bu şekilde giderse bu işe başlangıç için minimum 100 TB önerilmeye falan başlanılacak. İlk başta girenler güzel paralar kazandı ama bu saatten sonra 10-20 TB ile girmenin pek anlamı yok gibi. Ağ günden güne katlanarak büyüyor. Kazım inanılmaz zorlaştı. Bu şekilde devam ederse bundan 3 ay sonra 100 TB ile girmenin bile anlamı kalmayacak. Görünen bu şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…