Chia Coin mining hatası

aeyovic

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şöyle bir hata alıyorum. Aslında hata mı pek anlayamadım normalde diskte 55 plot var ancak hpoolda 16 tanesi ile mining yapıyor. Bu sayı bazen 9 oluyor. Bazen de hata vermeden mining yapıyor. Sorun nedir? Anlayan biri yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    71,7 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar şöyle bir hata alıyorum. Aslında hata mı pek anlayamadım normalde diskte 55 plot var ancak hpoolda 16 tanesi ile mining yapıyor. Bu sayı bazen 9 oluyor. Bazen de hata vermeden mining yapıyor. Sorun nedir? Anlayan biri yardımcı olabilir mi?
Benim de aynı şekilde, fakat yaptığım kazımı etkileyen bir durum yok gelen miktara baktığımda.

Sorulan soru ile verdiğiniz cevabın ne alakası var?

Alakasını biliyor musun? Açıklayayım istersen.
Kendim de chia mining yapıyorum, ssd'nin ne işe yaradığını emin olun biliyorum. Arkadaş bir sorun yaşayıp çözümü için foruma yazmış, sizin gibi insanlar da yardımlaşma forumunu ağlama duvarına çeviriyor. Bunu belirttim, anlamadıysanız daha açık bir şekilde açıklayabilirim.

Advanced kısmından alacağınız ödemeyi hesaplayın. Öyle size gösterilen gibi olmuyor ödemeler.
ne advance i hemşerim. yatan diyorum sana. bilmiyorsan yorum yapma. aeyovıc. klasörün içindeki log klasörünü sil. consol a baştan ekle. düzeliyor. farming yaptığın klasör ile plot oluşturduğun klasör aynı ise sıkıntı yaratabiliyor. sakın plotları silme.

Dosya Ekleri

• 123.jpeg
    123.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 81

Geri
Yukarı