Chia Coin Nedir ve Nasıl Kazım Yapılır?

Zaten hpool da kullandığımız plotları chianın kendi havuzunda kullanamayacağız da dediler ama inanmıyorum bir çıksın havuzu göreceğiz.

Ben meraktan elimdeki 2TB hard diskte 18 tane plot oluşturabildim ve hpool da mininge başladım az önce. Çok getirisi olmaz belki ama merak işte. HDD yatacağına çalışsın amele dedim

Bende de aynı durum boşta 7TB diskim vardı bende öyle başladım şimdi kendi kazandırdığıyla bir disk almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar Chia Ceo'sunun açıklamalarına baktınız mı? kendi havuzumuz gelmek üzere diyor ama şu an yapılan plotlar silinecekmiş, yeniden plot yapmak gerekecek anladığım kadarıyla, hpool bu durumda avantaj sağlıyor..

Çok saçma. Neden insanlar günlerdir plot yapmaya uğraşıyordu o zaman 1.8 TB için SSD'min yüzde 5'ini yedim boşa mıydı

Chia uygulamasında farm işlemini durdurup aynı anda nasıl plot yapabilirim?

Chia uygulamasında farm işlemini durdurup aynı anda nasıl plot yapabilirim?
Dizin ekle diyor ya, ordakileri kaldır hepsini.
Çok saçma. Neden insanlar günlerdir plot yapmaya uğraşıyordu o zaman 1.8 TB için SSD'min yüzde 5'ini yedim boşa mıydı
Sen 1.8 TB yazdım diyorsun, ben 7.350 TB plot oluşturdum M.2 ve SSD ne kadar yazım var biliyormusun Şu an 96 TB yazılmış şimdiye kadar gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…