Chill oyun önerisi

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
Dostlar, geceleri arkada podcast, belgesel tarzı videolar dinlerken bir yandan da chill, strateji oyunları oynamayı seviyorum. Biraz komik gelebilir ama Clash of Clans'a benzeyen, hem kafa yormayan hem de kendini oynattırabilen strateji oyunu önerisi bekliyorum. Ücretli ücretsiz, miktar fark etmez.

Cevap yokmu dostlar? 😃

Son düzenleme:
age of empires 4. kısa sürede 1k saatim olduğu için demiyorum. geceleri rock müzik açıp oynuyorlar. başta zorlayabilir uyarı seslerini duymak gerekebilir.

Strateji demişsiniz ama yazacaklarım tam strateji olmayabilir.

Factorio: Kafa yormasın demişsiniz ama bir miktar kafa yorabilir. Bir mikro yönetim oyunu, mantığını çözerseniz pek kafa yormaz ama yine de bir göz atın sadece.

Transport Fever / Open TTD / Voxel Tycoon / Mashinky: Lojistik oyunları. Genel olarak bir sefer mantığını kavrarsanız gerisi sadece oradan tomrukları şuraya taşı, taşıdığın yerde işlensin kereste olsun sonra o keresteyi şuraya götür tarzı bir mantığı var.

Dostlar, geceleri arkada podcast, belgesel tarzı videolar dinlerken bir yandan da chill, strateji oyunları oynamayı seviyorum. Biraz komik gelebilir ama Clash of Clans'a benzeyen, hem kafa yormayan hem de kendini oynattırabilen strateji oyunu önerisi bekliyorum. Ücretli ücretsiz, miktar fark etmez.

Cevap yok mu dostlar? 😃

Krşm Doom indir her türlü müzikle gidiyor CS 1.6 da olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı