Chimera Bootloader Boot0: done hatası

burak_s24

Hectopat
Daha fazla  
Meraba arkadaşlar,

En son masaüstü bilgisayarıma başarılı bir şekilde mac os x mavericks kurmuştum ama clover bootloader atmıştım içine. Sonra o çalışmayınca chimera bootloader kurdum. Onda da boot0: error aldım. Sonra o hatayı çözdükten sonra (çözememiş de olabilirim) başka bir hata aldım. Zaten GraphicsEnabler=No komutu ile başlatabiliyorum usb'den.

• işlemci: core i3
  • ekran kartı: hd 7850
  • ram: 8gb
IMG_0172.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
UEFI kurulumu yaptım ama şimdide f8'e basınca boot seçenekleri arasında UEFI çıkmıyor.

USB'deki cloverin içinden clover options dan clover bootloaderi bilgisayara ekledim artık boot edebiliyorum. Şimdi boot sırasını ona göre ayarlayacağım. Teşekkür ederim.

UEFI nasıl yapılıyor ben bu işte yeneyim laptopa yükledim hiç bir sorun çıkmadı masaüstüne yüklerken sizdeki hatanın aynısını verdi nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Denedim Fakat bilgisayarımdan ekran kartını söküp onboard ekran kartı kullanınca sistem iatkos ml2 boot ediyor.Ekran kartını geri takınca Boot0:Gpt boot0:Test hatası veriyor iatkos ml2 mi amd/atı ekran kartlarını desteklemiyor yoksa ml3 ve mavericks temi desteklemiyor.

Ekran kartınızı tanıtmak için Devide ID onarımı yapmanız gerekiyor. Usb ile sistemi başlatıp. Clover kurun. Chameleon Bootloader kaldırın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı