Chipset driver yüklenmeli mi?

canerky.art

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar;

Sistemime Windows 10 kurulumu yaptım, sadece ekran kartı driverini kurdum ve Windows güncelleştirmelerini yaptım. Sizce chipset driverını da kurmalı mıyım yoksa Windows güncelleştirmeleri ile kurulmuş mudur? Diğer driverları da yüklemem şart mı, ses kartı, WLAN, SATA gibi?

Windows gerekli olan çoğu şeyi kendiliğinden kuruyor zaten, ekstra bir şey yapmanıza gerek yok bence.

Kesinlikle kurmalısınız. Chipset, Ethernet, ses driver. Win 10 aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkmasada bunlar olmadan eksikdir. Ben bizzat tecrübe edindim.

Windows 10 Chipset sürücüsü falan kurmuyor temel sürücüleri kuruyor ekran kartının eski sürücüsünü kuruyor WHQL imzalı geri kalanı sizin kurmanız gerekiyor. Chipset sürücüsü kurulmalı tabiki de sormanız hata adı üstünde chipset.

Windows 10 chipset sürücüsü falan kurmuyor temel sürücüleri kuruyor ekran kartının eski sürücüsünü kuruyor WHQL imzalı geri kalanı sizin kurmanız gerekiyor. Chipset sürücüsü kurulmalı tabii ki de sormanız hata adı üstünde chipset.
Hocam, peki kurdum yükledim ünlem işaretleri kalktı. Şimdi denetim masasında görünüyor "chipset driver" diye şu an kaldırsam sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı