Chipset sürücüsü kurulmuyor

Son düzenleme:
Zaten chipset sürücülerini hatalı olan Driver programı güncelliyor program ancak setup kurulumunu tamamlamıyor bir önceki Driver kurulumu tamamlıyor ancak sürücüler güncel olduğunu belirtip kurulumu tamamladı yani sıkıntı yok güncel sürücü yüklenmiş oldu.

Hayatımda gördüğüm en rezil firmadır AMD. Daha bir chipset driver yapamıyorlar. Kim bilir bu işlemcileri, ekran kartlarını nasıl yapıyorlar. Rezillikten başka bir şey değil. Sorun çözmek için indirdiğin program sorun çıkarıyor. Bu kadar da olmaz.
Haklısınız ama şöyle bir şey var sürüm tam hatalı mı bilmiyorum çünkü bende de %0 da kaldı ama 2-3 DK bekledikten sonra denetim masasından bakınca sürüm numarası güncellenmiş. Eksik mi kuruyor tam mı kuruyor bilmiyorum ama kurduktan sonra bir sıkıntı olmadı bende performans düşüklüğü, hata vb.

Yükleyici sorununu gideren yeni sürüm AMD sitesinde yayınlandı, sorunsuz şekilde yükleniyor. 2.04.04.111

Elbette silip, temiz kurulum yapmak daha sağlıklı bir işlem olur. Yeni sürücüyü kurduktan sonra Güç Ayarlarından kullanıma göre Dengeli ya da AMD Ryzen Balanced modu seçilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı