Chivalry 2 farklı platformdan arkadaş ekleme

Vaga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım Game Pass'ten olunuyor ben Steam'den oynuyorum. İki farklı yerde hesaplarımız ekli ve arkadaşız ama oyunda hesaplarımız gözükmüyor. Birbirizi nasıl arkadaş ekleyebiliriz?

Böyle bir şey buldum, belki işine yarar.

Oyuncular ekranın sol alt köşesine bakmalı ve Bir parti üyesi davet et seçeneğini bulmalıdır. Platforma bağlı olarak, oyuncuların bu seçeneğe veya ilgili düğmeye tıklamaları gerekecektir. Bu, oyuncunun çevrimiçi olan ve Chivalry 2 Açık Beta'yı oynayan arkadaşlarının bir listesini açar.Bu listenin oyuncunun PSN arkadaşlarını, Epic Games Store arkadaşlarını vb. içereceğini unutmayın, bu nedenle listede birisi yoksa, muhtemelen ihtiyacı olacaktır. önce platformda arkadaş olarak eklenecek.

Böyle bir şey buldum, belki işine yarar.

Oyuncular ekranın sol alt köşesine bakmalı ve bir parti üyesi davet et seçeneğini bulmalıdır. Platforma bağlı olarak, oyuncuların bu seçeneğe veya ilgili düğmeye tıklamaları gerekecektir. Bu, oyuncunun çevrimiçi olan ve chivalry 2 açık Beta'yı oynayan arkadaşlarının bir listesini açar. Bu listenin oyuncunun PSN arkadaşlarını, Epic Games Store arkadaşlarını vb. içereceğini unutmayın, bu nedenle listede birisi yoksa, muhtemelen ihtiyacı olacaktır. Önce platformda arkadaş olarak eklenecek.

O listede iki arkadaşımda gözükmüyor maalesef.Oyun içi ekleme yeri var mı bilmiyorum varsa da bulamadık.

Geri
Yukarı