Chrome açılırken son sekmelerin otomatik olarak açılması

igayin61

Kilopat
Dün yeni gelen Windows güncellemesini yükledim ardından bugün sabah bilgisayarı açtığımda Chrome'da bir sorun olduğunu fark ettim. Mesela şu anda (örnek veriyorum) Chrome tarayıcısında 3 tane sekme açık olsun Technopat, Youtube, Facebook. Tarayıcıyı bu şekilde kapattığımda bir sonraki açılışta bu son sekmeler ile birlikte bir de ana sayfa açılıyor. Ayarlardan bununla alakalı herhangi bir şey olmadığını gördüm ve Zemana AntiMalware ile tarattım fakat sorun hala aynı. Acaba ne yapabilirim?

Düzenleme: Arkadaşlar Zemana ile tekrar taratıp yeniden başlatınca sorunum çözüldü, konu kapatılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce bir güncelleme daha yükledim ve bu sorunu tekrar yaşamış bulunuyorum. Chrome sabah anlattığım şekilde çalışıyor. Yani çok merak ediyorum iyi olan bir şeyi neden güncelleyip güncelleyip daha beter hale getiriyorlar anlamak çok güç.

Aynı sorun bende de var maalesef. Chorme açılırken daha geç açılmaya başladı ve uygunsuz bir şekilde kapatıldı diyor.

Chrome'da ayarlar >başlangıçta > kaldığım yerden devam et seçeneğinin seçili olup olmadığını kontrol ettiniz mi? Eğer seçili ise diğer iki seçeneği kullanmayı deneyin.

Hocam o seçenekleri kontrol etmiştim herhangi bir sıkıntı yoktu. Şuan da herhangi bir problemim yok. Sistemi yeniden açınca, kapatınca kafasına göre bir şeyler yapıyor ama hala çözemedim. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı