Çözüldü Chrome acilista başka site açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

azyeq

Hectopat
Ayarlardan başlangıç kısmına gittim ancak bana yetki vermedi. Daha iyi anlaşılması için fotoğraf koyuyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (227).png
    Ekran Görüntüsü (227).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Görüntüsü (228).png
    Ekran Görüntüsü (228).png
    281,5 KB · Görüntüleme: 33
Virüs bulaştırmışsınız gibi duruyor. Tarayıcınızda ayarları değiştirmiş, ve düzenlemenize izin vermiyor. Defender ile tarama yapın. Düzelmez ise Malwarebytes kullanın.

Virüs bulaştırmışsınız gibi duruyor. Tarayıcınızda ayarları değiştirmiş, ve düzenlemenize izin vermiyor. Defender ile tarama yapın. Düzelmez ise Malwarebytes kullanın.

Hocamızın dediği gibi virüs bulaşmış olabilir. Anti Virüs programları ile tarama yapın eğer gene geçmezse format atmak en doğrusu olacaktır. ( Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim )

Genelde ana sayfa olarak 2 adet site olur oraya bakın farklı bir site varsa kaldırın.
Var ama görseldeki gibi bana oraları elletmiyor. 2. site yine j*ygame.
Hocamızın dediği gibi virüs bulaşmış olabilir. Anti Virüs programları ile tarama yapın eğer gene geçmezse format atmak en doğrusu olacaktır. ( Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim )
Bitdefender'dan bilgisayarı taratıyorum şu an 40 50 dk'ya bitecek sizce Bitdefender iyi bir program mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı