Chrome kendi kendine site açıyor

Ben sadece silinmeyen dosyaları silmek için gerekli olan yazılımı kullanıyorum. Sıkıntı olmaz değil mi? IObit Unlocker yani.
Sıkıntı olmaz ancak o tür silinmeyen dosyalar sistem dosyası olursa sisteme zarar verirsiniz bilginiz olsun.

@tria123AI
Bu arada Complete Internet Repair rehberini de uygulayın önceki mesajımda sabah sabah yazmayı unutmuşum özür dilerim :)

Bu tarz reklam çıkma, pop-up reklamı tarzı durumlar bazen sadece eklenti ve zararlılar yüzünden çıkmıyor. Modemdeki ve bilgisayardaki DNS ayarlarının veya önbelleğinin de bir değiştirilme ihtimali var. Bunun için önce modemdeki DNS ayarlarını kontrol edin ardından bilgisayarda Complete Internet Repair rehberini yapın.

@tria123AI
Bu arada Complete Internet Repair rehberini de uygulayın önceki mesajımda sabah sabah yazmayı unutmuşum özür dilerim :)

Bu tarz reklam çıkma, pop-up reklamı tarzı durumlar bazen sadece eklenti ve zararlılar yüzünden çıkmıyor. Modemdeki ve bilgisayardaki DNS ayarlarının veya önbelleğinin de bir değiştirilme ihtimali var. Bunun için önce modemdeki DNS ayarlarını kontrol edin ardından bilgisayarda Complete Internet Repair rehberini yapın.

Merhabalar dışarıdaydım @24099 @Murat5038
@26318 @Asım Demir hepinize çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Dediklerinizi uyguluyorum hemen. Bundan sonra daha dikkatli kullanacağım sağ olun ve iyi geceler :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı