Chrome açınca disk kullanımı %100 oluyor

lampeonn

Hectopat
Merhaba, bugünden itibaren Chrome açtığım zaman disk kullanımı %100 oluyor. Görev yöneticisinde kullanan hiçbir şey yok ama %100 oluyor ve Chrome kapatıp Among Us açtığımda da %100 oluyor, yani en ufak bir şey açtığımda aynı oluyor.

Ama ben PC açtığımda Chrome acmazsam bu sıkıntılarin hiçbiri olmuyor. Sanki Chrome bilgisayarı ele geçiyor çok garip bir olay. Yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugünden itibaren Chrome açtığım zaman disk kullanımı %100 oluyor. Görev yöneticisinde kullanan hiçbir şey yok ama %100 oluyor ve Chrome kapatıp Among Us açtığımda da %100 oluyor, yani en ufak bir şey açtığımda aynı oluyor.

Ama ben PC açtığımda Chrome acmazsam bu sıkıntılarin hiçbiri olmuyor. Sanki Chrome bilgisayarı ele geçiyor çok garip bir olay. Yardım bekliyorum.

Belleğin 4 GB ise gayet normal bir durum. Fakat 8 veya 12 ise harddiak sağlığını ölçmen lazım.

Görev yöneticisinden diski hangi hizmetin kullandığını paylaşınız. HDD Sentinel ile diskinizin sağlık durumunu paylaşınız.

Eğer düşük devirli ve eski bir HDD kullanıyorsanız ondan dolayı %100 kullanıma çıkıyordur.

SSD var Ram miktari 8 gb.
Düne kadar hiç bir sorun yoktu şuanda da yok ama chrome açınca böyle oluyor Firefox falan sıkıntı yapmıyor. Disk sağlığım 87 gözüküyor perfonmans 100

Programdan ekran görüntüsü olarak paylaşınız. Diskin bir sorunu olmalı sağlığı düşük çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı