Chrome ani yırtılma ve titremesi

Chrome güncel mi kontrol edin veya silip yükleyin, DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yükleyin, ekran yenileme hızını düşürüp veya yükseltip deneyin. Hocam bunlarda olmaz ise başka arama motorları deneyebilirsiniz.

Chrome güncel mi kontrol edin veya silip yükleyin, DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yükleyin, ekran yenileme hızını düşürüp veya yükseltip deneyin. Hocam bunlarda olmaz ise başka arama motorları deneyebilirsiniz.
Başka tarayıcı da olmuyor, edge de. BIOS, ekran kartı DDU ile sil fln bunlar klişe cümleler dostum. Her sorunu bunlar önerilmez veya uygulanmaz. Yanlış anlaşılmasın, direk sana demiyorum. Chrome yazılım sorunu olduğu belli. Chrome yeni sürüm yayınlarsa çözülür gibi. Ben chrome içi ayarlardan yapılması gereken bir şey varsa diye yazdım.

Başka tarayıcı da olmuyor, Edge de. BIOS, ekran kartı DDU ile sil falan bunlar klişe cümleler dostum. Her sorunu bunlar önerilmez veya uygulanmaz. Yanlış anlaşılmasın, direk sana demiyorum. Chrome yazılım sorunu olduğu belli. Chrome yeni sürüm yayınlarsa çözülür gibi. Ben Chrome içi ayarlardan yapılması gereken bir şey varsa diye yazdım.

Haklısınız çoğu zaman sorunu çözmeyen klişe cevaplar ama ben zaten yapılabilecek her ayarı yaptıktan sonra çözülmediği için bu çözümleri önermiştim. Mantıklı olan güncelleme beklemek dediğiniz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı