Chrome Anlık Klavyeyi Kullanamama Sorunu

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta belirtmiş olduğum gibi birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Arada klavyeyi kullanamıyorum ve bu sorun CTRL + Tab yapınca düzeliyor. Sonra atıyorum 30 dakika sonra yeniden oluyor sebebi nedir? Bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Sebebi de galiba Google'ın yeni politikalarını Chrome üzerine doğru şekilde adapte edemiyor olması olabilir. Hani flashtan vazgeçme kelimeleri falan. Sürekli karşılaşıyorsan eğer Chrome'un eski sürümünü yükleyip güncellemeleri kapatarak bu sorunun önüne Google düzeltene kadar geçebilirsin.

Aynı sorun bende de var. Deli oluyorum oyun oynuyorum chrome üzerinden bir anda klavye yazmıyor. Windows 8 arayüzüne girim basıyorum çalışıyor, ondan sonra bir yarım saat bir saat sonra bir daha. Çözüm bulan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer arkadaşlar IDM kullanıyorsanız güncelleyin. Çünkü güncelleme notları arasında Google Chrome klavye sorunu çözüldü yazıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı