Chrome artık kullanıcılara uBlock Origin'in Chrome'u yavaşlattığını söylüyor

Chrome ve Chromium tabanlı tarayıcılar kullanıldıkça reklam dayatması ve engelleyicilerin yasaklanması olayları devam edecek. Tekel haline gelmesine izin verdik, istedikleri gibi oynuyorlar şu anda.
Yıllardır Firefox kullanıyorum, aksi bir durum olmadığı sürece de kullanacağım. Ne uBlock engeli, ne de yavaşlatma yaşamadım. Chromium vebasından özgür interneti kurtarmak gerekli.

Google'da denen yüzsüz herifler hem ad block kullanınca YouTube'u yavaşlatıyorlar hem de kendileri bir de utanmadan ad block yavaşlatıyor diyorlar ya omurgasızlik diye yorumladım. uBlock Origin asla yavaşlatma vs yapmıyor açık kaynak yazılım zaten ne yapsanız gözükür kaynak kodlarında.

Sırf millet ad block kullanmasın diye yavaşlatma yapmaları, gidip de ad blocku yasaklamaları rezalet. Google'nin battığı günleri de görürüz umarım.

Harbi seninki de kötüymüş ya. Ne olacak bu algoritma?

Asla düzelmeyecek büyük ihtimalle, aynısını Instagram da yapıyor takmadan geçmek gerekiyor açıkçası, en komiği ise ben YouTube'u sadece en üst sıradaki videolar için kullanıyorum geçen aşağı ineyim dedim o kadar alakasız şeyler gördüm ki.

Asla düzelmeyecek büyük ihtimalle, aynısını Instagram da yapıyor takmadan geçmek gerekiyor açıkçası, en komiği ise ben YouTube'u sadece en üst sıradaki videolar için kullanıyorum geçen aşağı ineyim dedim o kadar alakasız şeyler gördüm ki.

Instagram da o kadar sorun yok bence. İlgilenmiyorum dediğin şeyleri göstermiyor. Ben en azından biraz düzelttim algoritmamı.

Adguard DNS VPN ADBLOCK kullanıyorum mobilde ve PC de.
iOS/iPhone free Premium YouTube ipa yüklü. Hatta orijinal YouTube da olmayan tam ekran short ileri/geri sarma. müzik ve video 1080p 60 fps 4k 60 fps izleme indirme.
İp tv ki ip tv de free yani özeti ona para buna para veriyoruz hem de tepemize çıkıyorlar. YouTube da sevdiğim kanallara katıl veya teşekkür ederek destek oluyorum daha iyi. :)
ıosda nasıl yükledin ki ipa

Telefon kapandıgında jailnreak gidiyordu önceden kullandığımda değişen bir şey var mı halen aynı mı?
Duruma göre değişiyor yani yüklü iOS sürümüne göre değişiyor yani bendeki iPhone da iOS 15.4 yüklü olduğu için pc siz TrollStore yükleyebiliyorum TrollStore ipa yükleme aracı haliyle TrollStore ile jailbreak+ipa yükleyebiliyorum telefon kapanıp açılsa bile tekrar pc siz jailbreak yapabiliyorum.

Geri
Yukarı