Chrome artık kullanıcılara uBlock Origin'in Chrome'u yavaşlattığını söylüyor

Yani yıllardır kullandığım site hala benim izlediğim şeylere göre öneri sunamayıp alakasız şeyler önerip üstüne benden para isterse başını alır.

Çok iyi yorum ya. Nefret ettirdi algoritma. İlla bana küçük yaştaki kızların Kore hayranlığı kustuğu içerikleri izletecek.

Adguard DNS VPN ADBLOCK kullanıyorum mobilde ve PC de.
iOS/iPhone free Premium YouTube ipa yüklü. Hatta orijinal YouTube da olmayan tam ekran short ileri/geri sarma. müzik ve video 1080p 60 fps 4k 60 fps izleme indirme.
İp tv ki ip tv de free yani özeti ona para buna para veriyoruz hem de tepemize çıkıyorlar. YouTube da sevdiğim kanallara katıl veya teşekkür ederek destek oluyorum daha iyi. :)

Son düzenleme:
Aslında biraz öyle. Tabii ki gerçek bir yavaşlama söz konusu değil. Öyle tespit ediyor sadece. İlgili düzeltme yapıldı. Sonraki sürümde gitmesi gerekiyor.

Ayrıntılı merak edenler için.
Hocam sadece Google Chrome için mi geçerli yoksa diğer tarayıcılarda da böyle bir şey var mı?

Çok iyi yorum ya. Nefret ettirdi algoritma. İlla bana küçük yaştaki kızların Kore hayranlığı kustuğu içerikleri izletecek.

Bro seninki yine iyi, 22 yaşındayım hayatımın hiçbir yerinde kinght oynamadım bahsetmedim bana 12 saatlik farm videosu atıyor 100 izlenmeli, ya da inanılmaz alakasız kimsenin bilmediği 5 izlenmeli videolar, en komiği ise Windows'un kendi kayıtlı ile alınmış isimli 1 izlenmeli videoları atması.

2 haftadır chromede youtube aşırı kasıyor takılıyor ve donuyordu çözemedim bir türlü meğersem sebebi uBlock muş. Kaldırınca düzeldi. Konu için teşekkürler.

2 haftadır chromede youtube aşırı kasıyor takılıyor ve donuyordu çözemedim bir türlü meğersem sebebi uBlock muş. Kaldırınca düzeldi. Konu için teşekkürler.
Youtube'un kasmasının sebebi Youtube'un yine alttan alttan AD Blocker'ları engellemesinden kaynaklanıyor. Yoksa bende Youtube Premium olmasına rağmen geçen hafta AD Blocker'ı Youtube için kapatana kadar Youtube bende de kasıyordu. AD Blocker diğer sitelerde çalışırken Youtube için kapatınca Youtube düzeldi.
Ha tabii bu yukarıda yazdığım şeyi Youtube yalanladı. Kime ne kadar güvenilebilir bilmiyorum.

Bro seninki yine iyi, 22 yaşındayım hayatımın hiçbir yerinde kinght oynamadım bahsetmedim bana 12 saatlik farm videosu atıyor 100 izlenmeli, ya da inanılmaz alakasız kimsenin bilmediği 5 izlenmeli videolar, en komiği ise Windows'un kendi kayıtlı ile alınmış isimli 1 izlenmeli videoları atması.

Harbi seninki de kötüymüş ya. Ne olacak bu algoritma?

Geri
Yukarı