Çözüldü Chrome "bağlantınız gizli değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem9

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, aldığım hata başlıktaki gibidir. Yer işareti olan yıldızlı sitelerime tıklayıp girebiliyorum fakat aramak için bir şey yazdığımda bağlantınız gizli değil hatası alıyorum ve bir şey aratamıyorum. Ne yapmam gereklidir?

Çözüm
Edit: Birkaç ayar yapınca düzeltebildim.

ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet buradan bütün sertifikaları kaldırdım daha sonrasında da
ağ ve paylaşım merkezi->bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin->{kullandığınız ağ} sağ tık->özellikler->internet protokolü sürüm 4" yolunu takip edin."aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan" seçip boşlukları sırasıyla "8.8.8.8 | 8.8.4.4" şeklinde doldurdum. Sonra PC'ye reset attım ve artık Google çalışıyor.
Bunu bir dene istersen.
Aynı hata mı bilmiyorum ama buraya tıklayıp bir bak istersen.
Yine de devam et demeyi denedin mi hiç ? Başka bir siteye yönlendiriyor olabilir.

Aynı hata mı bilmiyorum ama buraya tıklayıp bir bak istersen.
Yine de devam et demeyi denedin mi hiç? Başka bir siteye yönlendiriyor olabilir.

Devam et diye bir şey yok ki gelişmiş bölümü var bir şeyler yazıyor işte bir de tekrar yükle yazıyor ona da basınca herhangi bir şey olmuyor.
Dediğiniz şeye de baktım ama sanırım bana olan şey o değil. Eskiden o olduğunda devam et diyordum ve siteye girebiliyordum. Şu an hiçbir şey aratamıyorum ve devam et diye bir şey yok.
sorun.png

Aldığım hata da bu tam olarak.

Edit: Birkaç ayar yapınca düzeltebildim.

ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet buradan bütün sertifikaları kaldırdım daha sonrasında da
ağ ve paylaşım merkezi->bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin->{kullandığınız ağ} sağ tık->özellikler->internet protokolü sürüm 4" yolunu takip edin."aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan" seçip boşlukları sırasıyla "8.8.8.8 | 8.8.4.4" şeklinde doldurdum. Sonra PC'ye reset attım ve artık Google çalışıyor.
Bunu bir dene istersen.

Çözüm

Geri
Yukarı