Chrome Düşük İndirme Hızı Problemi

TeQnaP

Kilopat
Yer
New Jersey/United States
Daha fazla  
Sorunum Chrome'dan bir sey indirirken 300 Kbps aliyorum. Ama Steam veya baska bir platformdan indirirken olmasi gereken 200 Mbps aliyorum.
Derdime deva bulabilecek biri cikarsa cok sevinirim.

1575688638918.png

Bu da Speed test neden dusuk cikiyor onu da bilmiyorum.
Kullandigim Wi-Fi adaptoru Brostrend AC1200 ve driverlari buldugum kadariyla en yenisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Speedtest'te sorun yoksa, indirme yaptığınız site limitliyordur hızı.

Sorunum Chrome'dan bir sey indirirken 300 Kbps aliyorum. Ama Steam veya baska bir platformdan indirirken olmasi gereken 200 Mbps aliyorum.

Eki Görüntüle 469850

Kullandigim Wi-Fi adaptoru Brostrend AC1200 ve driverlari buldugum kadariyla en yenisi.
Dostum indirdiğin dosya korsan bir dosya ise bu gayet normal. Bu sitelerde korsan versiyonunu indiren binlerce insan olduğu için siteler buralara limit koyar.

Dostum indirdiğin dosya korsan bir dosya ise bu gayet normal. Bu sitelerde korsan versiyonunu indiren binlerce insan olduğu için siteler buralara limit koyar.
İndirdigim bir sürü site var ve hepsi onayli ve google korumali siteler.
Mesela Discord indirirken veya Firefox indirirken de oluyor bunlar.
IDM kullanmayı deneyebilirsiniz.
IDM ne demek biraz aciklarmisiniz?

Eki Görüntüle 469850

Optimum hangi servis sağlayıcı? 100 Mbps çok iyiymiş.😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı