Çözüldü Chrome düşük indirme hızı veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bahacprz

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Meslek
Havaş-Meydan İşletmesi
Format attım Chrome yükledim. Speedtest yapınca hızım 7 çıkıyor. Normalde 95 alıyorum. LoL indirirken istemcide sorun yok hız normal. Sadece Chrome da var. Speedtest programı ile test ettim orada da normal çıkıyor.

Çözüm
Başka bir şey kullanmıyor. Opera ile denedim sorun yok.
Chrome'da kullandığınız eklentiler varsa iptal edin. Eğer yoksa chrome kaldırın ve ardından tüm atık dosyaları elle temizleyin temiz kurulum yapın. Sorunun devam edip etmediğini bildirirsiniz.
Sorunun Chrome kaynaklı olduğunu nasıl tespit ettiniz?

Speedtest ile test yapınca Chrome üzerinden 7 Mbps çıkıyor. Speedtest masaüstü uygulamasında 96 Mbps çıkıyor. Uygulama indirme yapar iken 45 kbsn ile indiriyor. LoL'ü indirme yaparken istemcide 10-12 Mbps arası değişiyor.

Speedtest ile test yapınca Chrome üzerinden 7 Mbps çıkıyor. Speedtest masaüstü uygulamasında 96 Mbps çıkıyor. Uygulama indirme yapar iken 45 kbsn ile indiriyor. LoL'ü indirme yaparken istemcide 10-12 Mbps arası değişiyor.
Farklı tarayıcılarda denediniz mi? Ya da arkada interneti farklı birşeyin kullanmadığına emin misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı