Chrome eklentilerini kullanabileceğim tarayıcı önerisi

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Opera GX kullanıyordum 2 yıl. Değişiklik olması adına ve öneriler üzerine Brave'ye geçtim. Direkt ısındım. Modifiyeli Chrome gibi zaten. Eklentilerde zorluk çekmedim. Chrome eklentilerini kullanan birisiyim. Yani onlar olmadan kullanamam. Brave'de bu özellik var ve güzel. Öneri üzerine Vivaldi ve Firefox indirdim. Vivaldi'de eklentiler çalışıyor fakat arayüzüne bir türlü ısınamadım. Özelleştirmelere önem veren birisiyim. (Altta görsel var. Vivaldi'de hızlı erişim sitelerinin fotoğrafları siliniyor. Hoş gözükmüyor.) Ayarları bir türlü yapamadım. FireFox'ün arayüzünü sevdim fakat onda da kullanılmıyor zaten. Edge denemiştim fakat onda da 3-5 eklenti var zaten. Kısaca Chrome, Opera, Brave, Vivaldi dışında Chrome eklentilerini kullanabileceğim güzel bir tarayıcı var mıdır? Yoksa Brave devam edeceğim zaten.

1612622494729.png

Son düzenleme:
Opera GX kullanıyordum 2 yıl. Değişiklik olması adına ve öneriler üzerine Brave'ye geçtim. Direkt ısındım. Modifiyeli Chrome gibi zaten. Eklentilerde zorluk çekmedim. Chrome eklentilerini kullanan birisiyim. Yani onlar olmadan kullanamam. Brave'de bu özellik var ve güzel. Öneri üzerine Vivaldi ve Firefox indirdim. Vivaldi'de eklentiler çalışıyor fakat arayüzüne bir türlü ısınamadım. Özelleştirmelere önem veren birisiyim. (Altta görsel var. Vivaldi'de hızlı erişim sitelerinin fotoğrafları siliniyor. Hoş gözükmüyor.) Ayarları bir türlü yapamadım. FireFox'ün arayüzünü sevdim fakat onda da kullanılmıyor zaten. Edge denemiştim fakat onda da 3-5 eklenti var zaten. Kısaca Chrome, Opera, Brave, Vivaldi dışında Chrome eklentilerini kullanabileceğim güzel bir tarayıcı var mıdır? Yoksa Brave devam edeceğim zaten.

Eki Görüntüle 868484
Yandex.

Eki Görüntüle 868484
Edge daha hızlı ve güvenli Chromedan

SS.jpg

O tarayıcı küçüklüğümde hiç iyi bir iz bırakmadı bana. Küçükken crack bir şey indirirken falan hep bilgisayarıma inerdi ve hiç silinmezdi. Gözümde virüs olarak kalmış bir şey. Önyargım var o günlerden beri. Teşekkürler yine de.
Özelleştirmesi var mı? Benim için diğer önemli özellikler hızlı erişim ve ana sayfa fotoğrafı. Attığım fotoğraftaki gibi.

O tarayıcı küçüklüğümde hiç iyi bir hız bırakmadı bana. Küçükken crack bir şey indirirken falan hep bilgisayarım inerdi ve hiç silinmezdi. Gözümde virüs olarak kalmış bir şey. Önyargım var o günlerden beri. Teşekkürler yine de.
Farklılık istiyorsan Chrome Canary kur. Chrome Beta, ama çok güzel özellikler mesela 90 sürümünde. Dene istersen.
Bir de Edge'ye eklenti kuruluyor. Dert etme orasını.

Yeni konular

Geri
Yukarı