Chrome için en iyi Adblocker hangisi?

uBlock Origin der geçerim. İlk önce AdBlock kullanıyordum. Arada da olsa reklam çıkıyordu karşıma ama UBlock'da reklam a dair hiçbir şey yok. Cookie'ler için ise ı still don't care about cookies eklentisini kullanıyorum.
Ublock Origin içerisinde çerezleri göstermeyi engelleyen filtreler var. Ekstra uzantı kullanmanıza gerek yok.

EasyList Cookie iş görecektir ama istersen Annoyances yazan filtrelerden birini de ekleyebilirsin. AdGuard'ın filtreleri gayet iyidir. AdGuard yerine Ublock Origin kullanmanızı uzantının kaynak tüketimi ve Ublock Origin'in kozmetik filtre uygulamasının daha iyi olmasından dolayı öneriyorum.

Screenshot_4.png

Adblock, Adblock Plus gibi kalitesiz uzantı öneren arkadaşlara da Ublock Origin kullanmalarını öneririm.

uBlock Origin içerisinde çerezleri göstermeyi engelleyen filtreler var. Ekstra uzantı kullanmanıza gerek yok.

Easylist cookie iş görecektir ama istersen annoyances yazan filtrelerden birini de ekleyebilirsin. AdGuard'ın filtreleri gayet iyidir. AdGuard yerine uBlock Origin kullanmanızı uzantının kaynak tüketimi ve uBlock Origin'in kozmetik filtre uygulamasının daha iyi olmasından dolayı öneriyorum.

Eki Görüntüle 1624677

AdBlock, AdBlock Plus gibi kalitesiz uzantı öneren arkadaşlara da uBlock Origin kullanmalarını öneririm.

Dediğin gibi güncelledim ayarlardan ve o uzantıyı sildim. Teşekkür ederim umarım dediğin gibi iş görür :)

AdGuard MV3 experimental önerimdir.
Link: AdGuard Reklam Engelleyici MV3 Deneysel

Çünkü normal AdGuard sürümü ve çoğu reklam engelleyici Google manifest v3'ü zorunlu yaptıktan sonra çalışmayacak.

Fakat AdGuard sadece manifest v3'ü kullanan bir AdGuard sürümü yayınladı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı