Chrome ile Sosyal'e Giriş Sorunu

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Google Chrome kullanıp sosyale giriş sorunu yaşayan var mı? Dün akşamdan beridir böyle bir sorun var bende. Safari üzerinden giriş yapınca sorun olmuyor fakat Chrome üzerinden sosyale giriyor ama örneğin bildirimlere tıklayınca dönüp duruyor sadece girmiyor veya gelmiyor bildirimler. Çıkış yapmak istesen o zaman da durum aynı. Sorun mu var acaba?

Ben giris yapmadigim icin bilmiyorum, beni hatirla secenegi acik :)
Aynen benim de öyle. Direk açılıyor. Onda bir sorun yok. Sorun, bildirimlere mesela tıkladığımda yükleniyor gibi dönüp kalması. Konulara tıklayınca da ara sıra oluyor. Çıkış yapıp gireyim diye ismime tıklıyorum yine dönüp duruyor:) Kafası karışık herhalde sosyalin bu ara:)

Aynen benim de öyle. Direk açılıyor. Onda bir sorun yok. Sorun, bildirimlere mesela tıkladığımda yükleniyor gibi dönüp kalması. Konulara tıklayınca da ara sıra oluyor. Çıkış yapıp gireyim diye ismime tıklıyorum yine dönüp duruyor:) Kafası karışık herhalde sosyalin bu ara:)
Bende öyle bir şey olmuyor.

Şimdi düzgün görünüyor ama bakacağız artık gün boyunca:) Yine biri ban vermeden benim yetkilerimi mi kısıtladı acaba dedim:)

Şimdi yine gitti:) Nazar değdi sanırım:)
İnternetinizi WiFi'da ise Mobil, değilse tam tersi yapar mısınız? Bende de oluyor olabilir fakat benim modem bozuk sanırım kabloda sorun yokken Wi-Fi dibinden girmeyebiliyor.

Bende de oluyor olabilir fakat benim modem bozuk sanırım kabloda sorun yokken Wi-Fi dibinden girmeyebiliyor.
Aynen denedim onu da. Hatta geçmişi temizleyip tekrar giriş yaptım ama bir iki konu gezince yine kalıyor aynı şekilde.

Aynen denedim onu da. Hatta geçmişi temizleyip tekrar giriş yaptım ama bir iki konu gezince yine kalıyor aynı şekilde.
Belki Chrome kaynaklı olabilir. Mesela ben bir siteden (ismi lazım değil.) canlı yayın izlerken Chrome'da tam ekran yaparsam kasıyor.

Belki Chrome kaynaklı olabilir. Mesela ben bir siteden (ismi lazım değil.) canlı yayın izlerken Chrome'da tam ekran yaparsam kasıyor.
Büyük ihtimal olabilir. Twitch üzerinden de dediğin sorun var evet. Güncelleme gelecektir belki de. Bakalım artık Safari ile devam şimdilik:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı