Chrome ile Sosyal'e Giriş Sorunu

Galiba. Chrome kaynaklı bir sorun sanırım. Umarım yakın zamanda çözülür çünkü Chrome'a muhtacım:)
Bugün de sorun devam ediyor. Telefondaki Chrome'da sorun yok. Bilgisayardaki Chrome'da giremiyorum hala. Ve sadece sosyal için geçerli bu durum. YouTube'a girebiliyorum mesela. Yani cidden bunu bir tek ben mi yaşıyorum?

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Bende bildirimler sorunsuz çalışıyor. Chrome güncel.
  • Etiket bildirimleri gelmiyor.
  • Etiketleme yapıldığında mavi yerine normal metin olarak kalıyor ve karşıya gitmiyor çoğunlukla.
  • Chrome güncel. Hatta silip tekrar da yükledim ama sorun aynen devam.
  • Sadece sosyale girince oluyor bu durum. Diğer sitelerde yok veya Technopat ana sayfada gezinirken de yok.
  • Özellikle yukarıda bildirimlere basılınca sorun direk başlıyor. Hiç sektirmeden.
  • Hesaptan çıkış almak için yukarıda ismime tıkladığımda yine aynı sorun oluşuyor.
  • Az önce yine Chrome üzerinden bu mesajı yazmaya çalıştım ve yine aynı sorun oldu.
  • Apple kullandığım için Safari ile denediğim zaman sorun yaşamıyorum.
Chrome kaynaklı diye düşündüm sorunu fakat görebildiğim kadarıyla XF2 sistemden kaynaklanıyor olabilir. Çünkü sosyal haricinde bir sorun yaşamıyorum. Bir tek sosyale girince sapıtıyor direk. Hatta şu an Chrome'da çıkış alamadım bu yüzden. İki hesap falan diye algılayıp banlamasınlar sakın:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı