Chrome kasıyor

Jwcree

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Chrome tarayıcıda önemli ölçüde kasma sorunu yaşıyorum. Malwarebytes ile tarattım tehdit bulunamadı. Donanımsal olarak yetersiz bir bilgisayarım yok. Forumdaki konuları incelemem üzerine AdBlock kaldırıp uBlock kurdum değişen bir şey olmadı. Tarayıcı değiştirmeyi denedim, kasma yaşadığım sayfaları Edge tarayıcı ile açtığımda herhangi bir kasma olmadı, sorunsuz kullanabildim. Lakin alışkanlıktan dolayı tarayıcı değiştirmek istemiyorum.
Size sorum tarayıcı değiştirmeden bu sorunu nasıl çözebilirim?

Opera geçmeyi deneyebilirsiniz Google üzerinden bağlanmaya devam ediyorsunuz ve
RAM işlemci çekirdeğini vs. ayarlayabiliyorsunuz.
Opera bence iyi sistemlerde kullanılmalı. Düşük-orta sistemlerde kafayı yedirtiyor.

Merhaba. Chrome tarayıcıda önemli ölçüde kasma sorunu yaşıyorum. Malwarebytes ile tarattım tehdit bulunamadı. Donanımsal olarak yetersiz bir bilgisayarım yok. Forumdaki konuları incelemem üzerine AdBlock kaldırıp uBlock kurdum değişen bir şey olmadı. Tarayıcı değiştirmeyi denedim, kasma yaşadığım sayfaları Edge tarayıcı ile açtığımda herhangi bir kasma olmadı, sorunsuz kullanabildim. Lakin alışkanlıktan dolayı tarayıcı değiştirmek istemiyorum.
Size sorum tarayıcı değiştirmeden bu sorunu nasıl çözebilirim?
Chrome sil tekrar yükle.

Donanım hızlandırmayı açıp tekrar gözlemleyin.
Denedim hocam malesef fark yok.

Opera bence iyi sistemlerde kullanılmalı. Düşük-orta sistemlerde kafayı yedirtiyor.

Chrome sil tekrar yükle.
Son çözüm olarak bunu deneyim.

Uzantılarla alakalı bilginiz var mı? Kasma sorunu kullandıklarımdan birisiyle alakalı olabilir mi diye aklıma geldi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    132,8 KB · Görüntüleme: 36
Hocam kullandığım uzantıların alışkanlığı olmasa haliyle başka tarayıcıya geçmek konusunda da isteksizlik yaşamazdım. Önceden bunların 2 katı kadar uzantı kullanıyordum ve kasma olmuyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı