Chrome kendiliğinden açılıyor

USB format her zaman daha sağlıklı olacaktır ancak Kaspersky ve Malwarebytes ile taratırsanız da pek sorun kalmayacaktır.

Regediti aç ve şu adresi üste yaz SS alabilirsen al hangisini silmen gerektiğini söyleyeceğim. Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Genellikle "Varsayılan"ın altında bulunur virüs ise. Yakın zamanda dizi izlerken reklama tıklamışsanız bu çok normaldir bana da olmuştu.

Regediti aç ve şu adresi üste yaz ss alabilirsen al hangisini silmen gerektiğini söyleyeceğim. Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Virüs kalırsa bilgisayarda (eğer varsa)
Genellikle "Varsayılan"ın altında bulunur virüs ise. Yakın zamanda dizi izlerken reklama tıklamışsanız bu çok normaldir bana da olmuştu.
Aynen dizi izlemiştim

Dosya Ekleri

• 16416797949828908983146150722319.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 47
Lenavo büyük ihtimal.

Evet hocam silebilirsiniz ordaki şeyler önemli şeyler değil.

Kanka Varsayılan"ın altında daemons lite diye dosya var ama ben lenovo dosyasını sildim hangisi ben tereddüte kaldım

Kanka Varsayılan"ın altında daemons lite diye dosya var ama ben lenovo dosyasını sildim hangisi ben tereddüte kaldım
Özür dilerim geç gördüm.Başka bir şey silmenize gerek yok "exinariuminix.info" uzantılı dosyayı silmeniz gerekecektir eğer tekrarlanırsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…