Chrome "kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" uyarısı

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar, normalde Opera GX kullanıyordum fakat bugün reklam sorunlarından dolayı Chrome indirdim. Kendi kişisel hesabıma giriş yaptım. Sağ üstteki üç noktaya tıkladığım zaman kuruluşunuz tarafından yönetiliyor diyor. Okul e postama vs. giriş yapmadım fakat senkronizasyon açık. Bir terslik olmalı diye düşünüyorum. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 59
O ne demek anlayamadım. İşletim sistemine bağlamak ne oluyor?
Onla alakası yok. Kayıt defterinden Policies/Google Chrome klasörünü silince düzeliyor.

Bu regedit'ten dosyayı silince düzeleceğine emin misiniz? Konu sahibi bu şekilde düzeltmemiş. Ve sonuçta regedit yani bir şey silmekten korkuyorum.
Regeditten elle silmek yerine uninstaller programları var detaylı silen onları kullanabilirsin.
Chromeu uninstaller programlarıyla kaldır, tekrar kur

Bu regedit'ten dosyayı silince düzeleceğine emin misiniz? Konu sahibi bu şekilde düzeltmemiş. Ve sonuçta regedit yani bir şey silmekten korkuyorum.
Aynı sorun bende de olmuştu. Düzeleceğinden eminim.

Bir şey olmaz hem çözüm olarak boşuna mı belirtilmiş.
Eğer istemiyorsanız revo uninstaller ile kaldırıp yeniden kurun.
Yok hocam ben sadece regedit'ten dosya siliceğim için korktum. Biraz işim var daha sonra silip bilgisayarı yeniden başlatacağım. Düzelmezse tekrar yazarım fakat yazmazsam düzelmiş demektir zaten.

Geri
Yukarı