Chrome otomatik güncelleme kapatma

CEGOBA

Decapat
Arkadaşlar, ben bakanlık üzerinden işlem yaptığımdan Chrome 42. sürüm kullanıyorum bunun haricinde yaptığım işe maxton yarıyor ama onunda sıkıntıları oluyor. Bu sürümden sonra npapi eklentileri çalışmadığından dolayı. Şimdi sorun şu: Exe dosyası ile kurduktan sonra kayıt defterinden Update eklerini siliyorum, kurulum dizininde de varsa siliyorum, sistem başlangıcına da eklenmişse kapatıyorum. Windows 7 Ultimate 64 Bit sistem. Güncellemeler kapalı. Fakat nasıl oluyorsa yine kendini bir şekilde güncelliyor. Önerisi olan arkadaşlar lütfen belirtsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben msconfig üzerinden kapattım ama sorun şu ki yeni bir güncelleme geldiğinde chrome her açış ve kapayışta direkt ekrana bildirimi geliyor buna çözüm bekliyorum ben de

Ben MSConfig üzerinden kapattım ama sorun şu ki yeni bir güncelleme geldiğinde Chrome her açış ve kapayışta direkt ekrana bildirimi geliyor buna çözüm bekliyorun
Ben MSConfig üzerinden kapattım ama sorun şu ki yeni bir güncelleme geldiğinde Chrome her açış ve kapayışta direkt ekrana bildirimi geliyor buna çözüm bekliyorum ben de

Nasıl kapattığını yazar mısın?

Hizmetler üzerinden devre dışı bırakın.

Screenshot_3.png

Autoruns yazılımı ile, güncelleme görevlerini devre dışı bırakabilirsin.
Google güncellemesine ait işlemlerin, solundaki işareti kaldırmanız yeterlidir.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Hizmetler üzerinden devre dışı bırakın.

Eki Görüntüle 855656

Autoruns yazılımı ile, güncelleme görevlerini devre dışı bırakabilirsin.
Google güncellemesine ait işlemlerin, solundaki işareti kaldırmanız yeterlidir.

Eki Görüntüle 855658

Eki Görüntüle 855657
İlginiz için teşekkür ederim. Fakat bende bu iki serviste çıkmıyor. Sadece Kurulumu yaptığım zaman Kayıt Defterine ekleniyor Update servisi oradan da siliyorum. Kurulum dosyam Chromenin 42. Sürümüne ait. Katılımsız olarak masa üstüne kurulum klasörünü indirdim . Artık oradan açıp çalışıyorum. Bu şekilde Güncelleme yapmıyor otomatik olarak. Tabi ki biraz fazla tıklama gerekiyor exe dosyasını çalıştırma için, sinir bozucu yanı da bu....

Yeni konular

Geri
Yukarı