Chrome senkronizasyon durduruldu sorunu

MaritzaTr

Hectopat
Arkadaşlar, birkaç gündür Chrome'da bir sıkıntı var. Choreme'u kapattığımda senkronizasyon durduruldu diyor her açıp kapamam da tekrar giriş yapıp senkronizasyonu aktif etmem gerekiyor çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda Chrome'u açın. Ayarlar, Çerezler. ''Yerel verileri yalnızca tarayıcıdan çıkana kadar sakla'' seçeneğini kapatın. Bir de VPN uzantısı varsa deaktive etmeyin, kaldırın.
Sorunu çözersek en iyi işaretlemesi yapmayın lütfen.😀

Bilgisayarınız da tarayıcı verilerini silen bir yazılım var mı? Ya da Chrome üzerinde, geçmişi temizleyen bir uzantı?

Hayır öyle bir yazılım kullanmıyorum
Bilgisayarınızda Chrome'u açın. Ayarlar, Çerezler. "Yerel verileri yalnızca tarayıcıdan çıkana kadar sakla" seçeneğini kapatın. Bir de VPN uzantısı varsa deaktive etmeyin, kaldırın.

Kardeşim çok sağol, seçeneği kapatınca düzeldi.

Bilgisayarınızda Chrome'u açın. Ayarlar, Çerezler. ''Yerel verileri yalnızca tarayıcıdan çıkana kadar sakla'' seçeneğini kapatın. Bir de VPN uzantısı varsa deaktive etmeyin, kaldırın.
O kısmı nerden bulabilirim göremedim şuan. Aynı sorunu bende yaşıyorum

@goat10907 Yeni konu açsan çok daha faydalı olur. Eski konuları hortlatınca cevap gelmeyecektir. Önereceğim çözüm uzantıların yüklenme sorunları ile ilgili. Ama senkronizasyon sorununu da çözebilir.

İlk olarak kullandığın uzantıların ekran görüntüsünü al. Daha sonrasında tüm uzantıları kaldır. Kaldırdıktan sonra senkronizasyonu duraklat ve sıfırla. Sıfırlamadan sonra tarayıcına kayıtlı şifreler, yer imleri dışındaki tüm veriyi kaybedeceğinizi unutmayın.

Senkronizasyon sistemlerinin asla istikrarlı çalışmadığını belirteyim. Bu yüzden şifre gibi şeyleri Bitwarden ile depoluyorum. Uzantılar, yer imleri ve Edge tarayıcısında koleksiyonlar hariç şeyleri eşitlemiyorum.

Geri
Yukarı