Chrome tabanlı YouTube Music'i nasıl uygulama olarak yaparım?

Aradığınız web sitesini uygulama olarak açmak değil mi?

Hayır direkt Chrome'dan bağımsız olacak Chrome üzerine çalışmacak kendi bir program olacak yani YT Music şu an nasıl çalışıyor web site olarak ben onu program olarak çalıştırmak istiyorum Chrome ile bana göre hiç stabil değilbiraz optimize falan edip kendime uygun yaparım.

Hayır direkt Chrome'dan bağımsız olacak Chrome üzerine çalışmacak kendi bir program olacak yani YT Music şu an nasıl çalışıyor web site olarak ben onu program olarak çalıştırmak istiyorum Chrome ile bana göre hiç stabil değilbiraz optimize falan edip kendime uygun yaparım.

Tamam hocam ben de ondan bahsediyorum Web sitesini uygulama olarak açma herhangi bir tarayıcıya bağlı olmadan.

Son düzenleme:
Electron'da sana göre değil. Electron tabanında Chromium çalıştıran bir JS framework'ü. Eğer amaç chrome'dan bağımsız appse, bunu sen yapamazsın. En azından bu soru sorma şekliyle yapamazsın. Araştırmayı ve doğru soruları sormayı öğrenmen gerekiyor önce.

Electron'da sana göre değil. Electron tabanında Chromium çalıştıran bir JS Framework'ü. Eğer amaç Chrome'dan bağımsız appse, bunu sen yapamazsın. En azından bu soru sorma şekliyle yapamazsın. Araştırmayı ve doğru soruları sormayı öğrenmen gerekiyor önce.

Yani yapamam zor ki evet ben öyle çok anlamıyorum dillerden C'yi biraz bilirim o kadar tamam teşekkürler.

Anlamıyorum demekle olmuyor, biraz elinizi taşın altına koyup araştırın.

Bakındım yaptım bir tane zaten linkli vermiştim URL koyup oluşturuyordu ama onda da oturum açılmıyor kapanmıyordu stabilde hiç değildi. Kabul yoksa anlamıyorum demekle tabii olmaz ama konunun açmamın sebebi anlamadığımdan.

Tamam Visual Studio indiriyorum Python ile yapmaya çalışacağım teşekkürler peki bana yardımcı olabilecek kaynak var mı?

Son düzenleme:
En basitinden ChatGPT'ye sorarak yapabilirsiniz Python ile. PyQt ile pywebengine kütüphaneleri gerekiyor. ChatGPT'den yardım alabilirsiniz.

Hocam bir şey soracağım kod yazdım isterseniz göstereyim.

1691871761194.png

Nasıl kurarım?

Geri
Yukarı