Chrome tarayıcı ile seçtiğim forumlarda tek tıklama ile arama nasıl yapılır?

Cage00

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Z690-A
İşlemci: Intel Core I9-12900K
Ekran Kartı: Msı Geforce Rtx 3070
Ram: G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB CL36
Ssd: Samsung 980 PRO 1TB 7000/5000
Monitör: ViewSonic 32 VX3211-2K-MHD IPS
Meslek
Serbest
Profil Kapağı
1522237053
Merhaba,

Amacım, üyesi olduğum forumlarda tek tıklamayla arama yapmaktır. Forumlar hariç tüm sitelerde bunu yapabiliyorum ama forumlarda çalışmıyor. Eğer bu mümkünse bana yardımcı olur musunuz? Çözümü yoksa konunun silinmesini rica ediyorum. Teşekkürler.

Tek forum olarak yapabilirsin oda şöyle;
Google'a gir aramaya
site:technopat.net buraya aramak istediğin şeyi yaz

Amacım çoklu şekilde arama yapmak ve bunların sekmeler halinde açılmasını sağlamak.
Trufflepiggy chrome eklentisi ile diğer tüm siteleri yapabiliyorum ama forum nedense olmuyor. Normal şartlarda sitelerin arama kısmına ''trufflepiggy'' yazıp üstte beliren kodu kopyalayıp eklentiye tanıtıp yapabiliyorum. Forumların arama kısmına yapmaya çalıştığımda ise kesinlikle olmuyor.

Senin de söylemiş olduğun gibi denedim site:Technopat Sosyal trufflepiggy şeklinde olmuyor bazı forumlarda oldu ama büyük forumlarda olmuyor nedense... Bir mantığı olmalı, gerçekten kod bilgim olmadığı için üstesinden gelemedim.

Belki gereksiz bir konu gibi gelebilir ama çok fazla araştırma ve karşılaştırma yaptığımdan mütevellit bu sorunu çözmek ve daha karşılaştırmalı araştırma yapmak istiyorum. Elinizden bir şeyler gelirse lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek Resim:

ZnN10Z.jpg

Son düzenleme:
Amacım çoklu şekilde arama yapmak ve bunların sekmeler halinde açılmasını sağlamak.
Trufflepiggy chrome eklentisi ile diğer tüm siteleri yapabiliyorum ama forum nedense olmuyor. Normal şartlarda sitelerin arama kısmına ''trufflepiggy'' yazıp üstte beliren kodu kopyalayıp eklentiye tanıtıp yapabiliyorum. Forumların arama kısmına yapmaya çalıştığımda ise kesinlikle olmuyor.

Senin de söylemiş olduğun gibi denedim site:Technopat Sosyal trufflepiggy şeklinde olmuyor bazı forumlarda oldu ama büyük forumlarda olmuyor nedense... Bir mantığı olmalı, gerçekten kod bilgim olmadığı için üstesinden gelemedim.

Belki gereksiz bir konu gibi gelebilir ama çok fazla araştırma ve karşılaştırma yaptığımdan mütevellit bu sorunu çözmek ve daha karşılaştırmalı araştırma yapmak istiyorum. Elinizden bir şeyler gelirse lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek Resim:

ZnN10Z.jpg
Gece eve geçince bakacağım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı