Çözüldü Chrome ''Tarayıcınız Kuruluşunuz Tarafından Yönetilmektedir'' Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpha Frozen

Hectopat
Chrome'da ayarlara girdiğimde ''Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor'' karşıma çıkıyor. Dün Wolfteam oyununu yüklemiştim onunla alakalı olabilir mi? Politikalar kısmına girdiğim zaman Joygame ile alakalı bir şeyler gözüküyor çünkü. Ne yapmam gerekir, yardımcı olur musunuz? Virüs mü oluyor acaba bu?

1666173359168.png

1666173378130.png

1666173478190.png

Çözüm
Sorunu çözdüm. Wolfteam oyununu yüklerken seçeneklerde anasayfa Joygame olsun tarzında seçenek çıkıyor. Onu işaretlediğim için böyle bir problem olmuş, buradakileri yapınca düzeltebildim.
Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

@atar1993 Hocam dediğim şekilde halledebildim, teşekkür ediyorum ilginiz için :)
Chrome'da ayarlara girdiğimde "Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" karşıma çıkıyor. Dün Wolfteam oyununu yüklemiştim onunla alakalı olabilir mi? Politikalar kısmına girdiğim zaman Joygame ile alakalı bir şeyler gözüküyor çünkü. Ne yapmam gerekir, yardımcı olur musunuz? Virüs mü oluyor acaba bu?

Eki Görüntüle 1547992
Eki Görüntüle 1547993
Eki Görüntüle 1547995

Normalde Chrome'un yönetimini bu uygulamalar alamaması gerekir. Chrome'u temiz bir şekilde kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. O zaman düzelmesi gerek.

2 tane makale var bunları da deneyebilirsiniz.

Sorunu çözdüm. Wolfteam oyununu yüklerken seçeneklerde anasayfa Joygame olsun tarzında seçenek çıkıyor. Onu işaretlediğim için böyle bir problem olmuş, buradakileri yapınca düzeltebildim.
Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

@atar1993 Hocam dediğim şekilde halledebildim, teşekkür ediyorum ilginiz için :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı