Çözüldü "Discord hesabı şüpheli eylemler yüzünden devre dışı bırakıldı" uyarısı ne anlama geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Knowell

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Discord'da bazen karşınıza gelmiştir. "Discord hesabı şüpheli eylemler yüzünden devre dışı bırakıldı" postası sizlerden ricam bu tam olarak ne oluyor? Ayrıca altta "reset password" diyordu.
Bunu yapmıştım 7-8 gün önce hatta Google şifremi tüm açık oluşturabilecek şifreleri değiştirdim. Ama bugün tekrar oldu ve aniden giriş ekranına attı. Korkuyorum.

Çözüm
Merhaba.

Genelde bu uyarı, hesabınızda şüpheli bir eylem olduğunda (giriş denemesi, çalınma) gerçekleşiyor.
Yahut, katıldığınız sunucular kapatılırsa, sunucularda yasa dışı sayılabilecek aktiviteler yapıldıysa da gerçekleşebiliyor. Son zamanlarda illegal aktivite barındıran çok fazla sunucuya katıldıysanız da bu tarz bir duruma maruz kalmış olabilirsiniz.

Discord destek ekibine talep göndererek tam nedenini öğrenebilirsiniz.
Merhaba.

Genelde bu uyarı, hesabınızda şüpheli bir eylem olduğunda (giriş denemesi, çalınma) gerçekleşiyor.
Yahut, katıldığınız sunucular kapatılırsa, sunucularda yasa dışı sayılabilecek aktiviteler yapıldıysa da gerçekleşebiliyor. Son zamanlarda illegal aktivite barındıran çok fazla sunucuya katıldıysanız da bu tarz bir duruma maruz kalmış olabilirsiniz.

Discord destek ekibine talep göndererek tam nedenini öğrenebilirsiniz.

Çözüm
Ne diyorsa o. Hesabınızda yaptığınız bazı kullanım şartlarına aykırı hareketler nedeniyle hesabınız kapatılıyor. 14 gün sonrada siliniyor. Ama artık değişti diye biliyorum. Önce uyarı veriyorlar, sonra tekrar uyarı, sonra tekrar uyarı, sonra hesabını gerçekten kapatıyorlar. Demek ki sizin hesabı direkt devre dışı bırakmışlar.

Hesabına biri girmeye çalışmıştır, devre dışı bırakmışlardır. Discord'a ulaşman lazım.

Geri
Yukarı