Chrome'a benzeyen tarayıcı var mı?

Bilgilerim güncel olmamakla beraber şunu biliyorum, Microsoft tarayıcıları genellikle sevilmez. Japon kısmına gelirsek, Japon şirketlerinin Microsoft tarayıcılarını sık kullanıldığını okumuştum. Dediğim gibi okumuştum. Yorumu da hafif mizahı amaçlı yazdım. Umarım açıklamam tatmin edici olmuştur.

Slimjet'e bakabilirsiniz. Chromium güvenlik güncellemelerini geç alması dışında bir sorunu yok.

Ayrıca şu tarayıcılara da bakabilirsin.

Ama bu tarayıcıların ayarları değiştirilmiş şekilde geldiğinden, çerez, güvenlik vb. ayarlarını kontrol etmen gerekiyor. İridium otomatik çerez siliyor olması lazım. Diğer tarayıcının da güvenlik ayarları yapılı değil.

Açıkcası garip takıntılarınızı salarsanız en ideali Edge ya da Brave tarayıcılarıdır. Kendinizi saçma şeylere şartlamak hayatınız açısından da iyi değil.

Son düzenleme:
Artık yeter sıkılıyorum başka tarayıcıya geçiyorum ama arayüze alışamamaktan ve beğenmemekten. 20 kez tarayıcı değiştirdim ve hepsinde de Chrome'a geri döndüm. Chrome'a benzeyen arayüzü benzeyen tarayıcı var mı?

Brave, reklam engelleyicili + 3. taraf izleyicileri ve 3. çerezleri engelliyor ve diğer tarayıcılarda göre hızlı open Source olması da iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı