Chromecast, screen mirroring benzeri için uygulama önerisi

aufuk1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Google Store'da birçok program denedim ama tam memnun kalabileceğim bir program bulamadım. Custom ROM için telefon ekranını televizyona yansıtan bir APK önerebilir misiniz? Bazı programlar seçtiğiniz resim ya da video dosyasını paylaşıyor, benim istediğim direkt telefon ekranının televizyona yansıtmak. Buna Chromecast mı deniyor yoksa başka bir şey mi onu da tam bilmiyorum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağol, onu yapan programlarada rastladım ama televizyonun kumandasıya tv içinden browser açmak, IP'yi girmek vs. uzun iş çünkü telefonu kardeşime vericem ve o yapamaz. Custom rom'larda acayip, bazı versiyonlarından tv paylaşma çalışıyor, bazısında nfc çalışıyor ama tv paylaşma çalışmıyor, bazılarında wi-fi kapatınca mobil veri gidiyor. En son olarak sağlam bir rom buldum ama o da tv'ye bağlandı diyor ama ekrana görüntü gelmiyor.
nero streaming player yükledim güzel yansıtıyor fotoğrafları, benzeri programlarda başka telefonlardan whatsapp yada başka bir şekilde gelen fotoğrafları gösterememe hatasıda yok, tavsiye ederim :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı